Oferta pracy

Graphic Desingner

Cloud Best Sp. z o.oO firmie

  • Wioślarska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cloud Best Sp. z o.o

Wioślarska 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca koncepcyjna i projektowanie graficzne;

  • Tworzenie pełnej identyfikacji wizualnej dla naszych marek i produktów;

  • Przygotowywanie efektownych prezentacji i opracowań graficznych;

  • Projektowanie na potrzeby internetu (www, landing pages, banners, social media);

  • Tworzenie spójnych materiałów, spełniających określone wymagania komunikacyjne;

  • Projektowanie efektownych i nowoczesnych UI;

  • Znajomość wymagań technicznych dotyczących druku.

Nasze wymagania

  • Umiejętność projektowania graficznego na wysokim poziomie;

  • Ciekawe portfolio (nie przyjmujemy CV bez portfolio);

  • Biegła znajomość oprogramowania Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign);

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku: Graphic Desiger lub Art Director;

  • Umiejętność projektowania UI, mile widziana: podstawowa wiedza z zakresu UX, znajomość Sketcha lub Adobe XD;

  • Mile widziana znajomość produkcyjnego przygotowania materiałów (DTP);

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, co najmniej poziom B1;

  • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu;

  • Zdolności komunikacyjne i nastawienie na sukces.

To oferujemy

  • Rozwój osobisty i zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku;

  • Pracę z zespołem entuzjastów, który z sukcesem tworzy firmę w najszybciej rozwijającej się branży blockchain;

  • Świetną atmosferę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Pracę w nowoczesnym, atrakcyjnym biurowcu przy ul. Wioślarskiej 8 z widokiem na Wisłę;

  • Prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty MultiSport;

  • Naukę języka w miejscu pracy;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Wyjazdy integracyjne oraz imprezy firmowe;

  • Masaże w miejscu pracy;

  • Świeżo wyciskany sok 100% i pyszne przekąski.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

CloudBest to firma zarządzająca międzynarodowymi projektami z zakresu wielu branż, w tym FinTech. Nasze wyspecjalizowane zespoły zapewniają swoim klientom wsparcie w takich obszarach jak tworzenie oprogramowania, publikowanie treści, obsługa klienta, marketing, motoryzacja i rozwój biznesu.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy