Oferta pracy

Graphic/Motion Designer

Performance Media sp. z o. o. sp. k.O firmie

  • Bukszpanowa 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Performance Media sp. z o. o. sp. k.

Bukszpanowa 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie kreacji statycznych oraz animacji na potrzeby kampanii digitalowych;

  • projektowanie stron internetowych;

  • kreowanie KV dla kampanii reklamowych;

  • wsparcie wewnętrznego działu marketingu Performance Media.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu animacji i grafik statycznych;

  • bardzo dobra znajomość Photoshopa i Illustratora;

  • łatwość w obsłudze After Effects/Premiere Pro/Animate;

  • kreatywność i znajomość najnowszych trendów w projektowaniu;

  • portfolio z realizacjami komercyjnymi (statyczne oraz motion);

  • dbałość o szczegóły;

  • współpraca jest dla nas niezwykle ważna, dlatego fajnie, jeśli lubisz pracować w zespole! :-)

Mile widziane

  • znajomość Figmy (lub chęć nauki);

  • znajomość best practices UX/UI;

  • chęć rozwoju multikierunkowego (Motion, UX/UI).

To oferujemy

  • rozwój i możliwość wdrażania własnych pomysłów;

  • swobodne podejście do projektowania;

  • umowę o pracę;

  • miejsce, w którym nauczysz się jeszcze lepiej i jeszcze więcej;

  • fajnych i pomysłowych ludzi, którzy nigdy nie pozwolą Ci się nudzić i dla których chętnie przyjdziesz do pracy. :-)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy