Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic & Video (Social Media) Designer

Cyrek Digital Sp. z o.o.

  • Wschodnia 29, Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wschodnia 29

Zgierz

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie kreacji na potrzeby social media naszych klientów

  • projektowanie grafik na potrzeby stron WWW (banery, newslettery, infografiki itp.)

  • tworzenie kreacji do mediów społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Instagram, Pinterest, YouTube)

  • adaptację istniejących layoutów graficznych i ich modyfikacje

  • dbanie o spójność tworzonych materiałów

  • współpracę ze specjalistami ds. social mediów

Nasze wymagania

  • doświadczenia w obszarze tworzenia kreacji na potrzeby social mediów i content design'u

  • znajomości narzędzi i kanałów social media (Facebook, LinkedIn, Instagram, Pinterest, YouTube)

  • doświadczenia w tworzeniu grafik do social mediów (i możesz przedstawić swoje portfolio projektów i grafik)

  • sprawnego posługiwania się takimi narzędziami jak Adobe XD

  • umiejętność nagrywania, montażu i obróbki materiałów video

  • umiejętności tworzenia gifów i krótkich animacji

  • dużej samodzielności

  • myślenia kreatywnego i nieszablonowego

  • umiejętności fotograficznych

  • sprawnego ustalania priorytetów i efektywnej pracy pod presją czasu

  • znajomości trendów i wiedzy na temat zmieniającej się rzeczywistości social media

Mile widziane

  • doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do druku

  • podstawowa wiedza z zakresu User Experience

  • praktyczna znajomość Canvy

  • podstawowa umiejętność w zakresie obsługi Adobe After Effects i Adobe Premiere

  • obsługa i umiejętność nagrywania materiałów dronem

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy: umowa o pracę / B2B / umowę o dzieło

  • na start pracę stacjonarną w siedzibie agencji, a po okresie wdrożenia (trwającym 3 miesiące) możliwość pracy hybrydowej

  • system wynagrodzeń oparty o podstawę i premię za realizację wyznaczonych celów

  • niezbędne narzędzia pracy

  • budżet na szkolenia, warsztaty i kursy w Polsce i za granicą

  • dużą samodzielność działania i możliwość realizowania własnych pomysłów

  • masę wyzwań i pracę przy różnorodnych projektach

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy

  • saunę, siłownię i masaże w biurze

  • sportowe czwartki

  • dostęp do literatury branżowej

  • niezapomniane imprezy oraz wyjazdy firmowe

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Zainteresowany/a? Zapraszamy do złożenia CV i spotkania się z nami podczas rekrutacji, która składać się będzie z dwóch etapów:

  • Etap 1 „Opowiedz nam o sobie” – wypełnienie ankiety kwalifikacyjnej – na tym etapie weryfikujemy niezbędne umiejętności, Twoje doświadczenie i oczekiwania co do pracy na danym stanowisku.

  • Etap II „Poznajmy się” – rozmowa merytoryczna z osobą reprezentującą dział, do którego prowadzimy rekrutacje – na tym etapie zapytamy Cię jakie masz oczekiwania co do pracy w naszej agencji, w jakich kierunkach chcesz się rozwijać oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Kochamy digital. Kawa (albo yerba) to nasz codzienny łyk inspiracji napędzający do działania. Nasze projekty nie tylko muszą być ładne, ale muszą zarabiać pieniądze dla naszych klientów. W Cyrek Digital skupiamy się na jakości, ale nigdy nie zapominamy o efektywności.

Nasze biuro znajduje się w samym centrum Zgierza, a zespół to ponad 50 utalentowanych osób.

W związku z ciągłym rozwojem i coraz ciekawszymi wyzwaniami związanymi z prowadzeniem działań w mediach społecznościowych naszych klientów poszukujemy Graphic & Video (Social Media) Designer, który dołączy do działu Brand Communication.

Przewiń do profilu firmy