Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Graphic/Web Designer

QAH Sp. z o.o. Sp. k. O firmie

QAH Sp. z o.o. Sp. k.

Inż. Stefana Skrzywana 6

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie stron www, mailingów, aplikacji

  • tworzenie prezentacji multimedialnych

  • projektowanie materiałów reklamowych i marketingowych

  • wykonywanie infografik i ilustracji graficznych

  • przygotowywanie materiałów do druku

Nasze wymagania

  • biegła znajomość pakietu Adobe (PS, AI, ID, XD)

  • praktyczne obycie z regułami projektowania

  • zmysł estetyczny, kreatywność i twórcze podejście do realizowanych projektów

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego popartego portfolio

  • znajomość procesów przygotowania do druku

  • dyspozycyjność i gotowość do codzienej pracy w naszym biurze w Łodzi

To oferujemy

  • udział w realizacji kampanii multichannel dla największych firm farmaceutycznych

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • współpracę z dużym zespołem energetycznych i pozytywnych osób

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu