Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Group Brand Manager (Kierownik Grupy Marek)

Storck Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie długoterminowych celów i strategii wzrostu dla marek;

  • opracowywanie rocznego planu działań dla marek;

  • realizacja zatwierdzonej rocznej strategii działań i budżetu;

  • odpowiedzialność za budżet i P&L prowadzonych marek;

  • przygotowywanie i realizacja rocznej strategii mediowej (współpraca z domem mediowym i audytorem mediowym);

  • przygotowywanie materiałów reklamowych (w tym adaptacją TVC);

  • wprowadzanie na rynek nowych produktów;

  • prowadzenie badań i analiz marketingowych;

  • prowadzenie działań promocyjnych skierowanych do konsumentów;

  • współpraca z Channel Marketingiem i Działem Sprzedaży przy prowadzeniu aktywacji skierowanych do poszczególnych kanałów sprzedaży;

  • zapewnienie zgodności wszystkich prowadzonych działań z polskim prawem (współpraca z prawnikiem);

  • współpraca z centralnym Działem Marketingu;

  • zarządzanie pracą podległego Pracownika, w szczególności wyznaczanie celów i zadań, monitorowanie ich realizacji, motywowanie i rozwój;

Nasze wymagania

  • co najmniej 5 lat doświadczenia w samodzielnym zarządzaniu marką, na stanowisku Starszy Kierownik Marki (Senior Brand Manager);

  • znajomość branży FMCG oraz doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym;

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (magister);

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego poziom C1 (bieżący kontakt z Centralą Storck);

  • wiedza z zakresu planowania kampanii reklamowych (szczególnie TV i internet).

To oferujemy

  • Pracę ze znanymi i cenionymi markami

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie (umowa o pracę)

  • Ciekawą, samodzielną i pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu

  • Pakiet benefitów, samochód służbowy i inne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

Grupa Storck jest jednym z największych na świecie producentów cukierków i specjałów czekoladowych. Nasze produkty, dostępne w ponad 100 krajach świata, stały się częścią codziennego życia ich mieszkańców. Grupę Storck tworzy ponad 6000 Pracowników z różnych krajów, z pasją, ambicjami i kompetencjami. Dlatego każdego dnia rośniemy w siłę na rynku międzynarodowym i na rynkach lokalnych. Zawsze z entuzjazmem witamy w zespole tych wszystkich, którzy chcą rozwijać się razem z nami i naszymi markami.

Storck Sp. z o.o. jest dystrybutorem znanych marek cukierków i specjałów czekoladowych na rynek polski. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób, które swoją pasją, energią, zaangażowaniem i miłością do słodyczy chcą dzielić się z innymi.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Zainteresowany/a? Osoby, które chcą dołączyć do zespołu profesjonalistów sprzedaży oraz spełniają powyższe wymagania serdecznie zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego.

STORCK Sp. z o.o., Dział Personalny

ul. Przyokopowa 26, 01-208 Warszawa

koniecznie z dopiskiem (GBM ) na kopercie

lub

wybranie opcji Aplikuj na dole strony