Oferta pracy

group leader

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator

masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku produkcyjnym? ważna jest dla Ciebie jakość i efektywność? mamy dla Ciebie propozycję. zapoznaj się z ofertą i dołącz do zespołu naszego klienta, firmy z branży automotive na stanowisku Group Leader

group leaderNumer ref.: /56/10/2020/AJ/56813

zadania

  • koordynacja procesu produkcyjnego
  • nadzór nad pracą podległych członków zespołu, wdrażanie nowych pracowników, ewidencja czasu pracy i raportowanie nieobecności
  • organizacja pracy
  • nadzór nad produktywnością i jakością na podległym obszarze
  • ścisła współpraca z planistą produkcji
  • egzekwowanie dziennego harmonogramu produkcji
  • raportowanie niezgodności, braków, zagrożeń
  • przestrzeganie zasad 5S oraz praca według założeń Lean Manufacturing

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem w środowisku produkcyjnym
  • bardzo dobrej znajomości zagadnień związanych z produkcją
  • świadomości wymagań jakościowych oraz zasad BHP
  • podstawowej znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
  • umiejętności pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku
  • znajomość branży automotive będzie dodatkowym atutem
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (z możliwością stałego zatrudnienia)
  • pracę w dynamicznym środowisku dającą wiele możliwości podnoszenia własnych kompetencji
  • szkolenia wprowadzające i doskonalące umiejętności
  • dodatkowe benefity pozapłacowe
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy