Oferta pracy

Grower - Specjalista

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

  • Garwolin

    Garwolin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie uprawą Phalaenopsis w wyznaczonej sekcji uprawowej pod względem nastaw klimatycznych, strategii podlewania i nawożenia oraz ochrony roślin. Celem jest uzyskanie wysokiej jakości roślin i realizacja ustalonego programu produkcyjnego, przy minimalizacji kosztów oraz jak najmniejszej ilości wypadów.

Nasze wymagania

  • biegła obsługa komputera klimatycznego – preferowany system Multima (Synopta),

  • planowanie i wdrażanie optymalnej w skali roku strategii klimatycznej w szklarni,

  • monitorowanie uprawy i klimatu w szklarni poprzez regularne obchody po obiekcie,

  • analizowanie danych (odczyty, wykresy) z komputera klimatycznego,

  • bliska współpraca z zespołem technicznym odpowiedzialnym za zaplecze energetyczne,

  • znajomości fizjologii roślin,

  • znajomości i realizacja planu produkcyjnego,

  • znajomość standardów jakościowych w poszczególnych etapach produkcji roślin,

  • znajomość wymagań roślin w poszczególnych etapach rozwoju: sadzonka, faza wegetatywna, faza generatywna,

  • obserwacja jakości roślin i umiejętność oszacowania tempa wzrostu oraz udział w prognozowaniu stopnia realizacji programu produkcyjnego,

  • bliska współpraca z zespołem odpowiedzialnym za ochronę roślin,

  • wiedza na temat identyfikacji chorób i szkodników występujących w uprawie roślin doniczkowych,

  • wiedza na temat źródeł pochodzenia i metod zwalczania chorób i szkodników występujących w uprawie roślin doniczkowych,

  • znajomość rodzajów środków ochrony roślin i standardów ich stosowania w obiektach szklarniowych,

  • monitorowanie ilości wyrzutów generowanych w szklarni oraz poszukiwanie nowych rozwiązań mających wpływ na ograniczenie strat w produkcji,

  • bliska współpraca z zespołem ds. nawadniania i nawożenia roślin,

  • tworzenie i realizowanie harmonogramu podlewania i nawożenia,

  • znajomość infrastruktury do podlewania roślin,

  • umiejętność przygotowywania receptur z pożywkami nawozowymi,

  • doświadczenie w pracy w obiektach szklarniowych i znajomość infrastruktury w szklarni,

  • umiejętność wykonywania drobnych napraw i prac konserwacyjnych w szklarni,

  • znajomość międzynarodowych standardów np. GlobalGap,

  • udziału w realizacji budżetu,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne warunki pracy,

  • pracę u największego polskiego producenta Kwiatów,

  • dostęp do szerokiej gamy inicjatyw szkoleniowych,

  • zniżki na firmowe produkty,

  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi