Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Growth Manager

ConnectPoint Sp. z o.o.O firmie

  • Zagadki 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

ConnectPoint Sp. z o.o.

Zagadki 21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizacja strategii marketingowej;

  • Przygotowanie i realizacja materiałów, akcji marketingowych wspierających sprzedaż w Polsce i za granicą;

  • Współpraca ze Sprzedawcami, Zarządem i Product Managerami nad rozwijaniem sprzedaży produktu;

  • Stała współpraca z Działem Sprzedaży nad pozyskaniem, utrzymaniem i rozwijaniem leadów na produkt;

  • Wspieranie sprzedaży w całym cyklu życia klienta: od pozyskania, przez prezentacje po upselling, w tym dbanie o przygotowanie case study i referencji, współpraca z mediami;

  • Współtworzenie i realizacja strategii działań marketingowych;

  • Analiza nowych rozwiązań na rynku i działań konkurencji;

  • Analizowanie efektywności działań promocyjnych i rekomendowanie nowych rozwiązań zorientowanych na wzrost sprzedaży;

  • Przygotowywanie i wdrażanie działań marketingowych i PR mających na celu zwiększenie znajomości marki;

  • Realizacja i promocja end to end produkcji webinarów oraz materiałów tekstowych (np. blog);

  • Rozwijanie nowoczesnych narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż;

  • Zarządzanie budżetem;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w przygotowywaniu strategii marketingowych dla marek/produktów z obszaru oprogramowania i planów działań marketingowych, a następnie ich realizacji z naciskiem na wzrost sprzedaży (min. 4 lata);

  • Doświadczenie w generowaniu leadów sprzedażowych dla firmy IT;

  • Umiejętność współpracy z działem sprzedaży;

  • Umiejętność wdrażania kampanii marketingowych w różnych kanałach komunikacji;

  • Znajomość ABM marketingu (Account Based Marketingu);

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii dla klientów B2B Enterprise;

  • Doświadczenie w tworzeniu kontentu: prezentacje, artykuły, reklamy, webinary;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie działania marketingowe są prowadzone w języku polskim, angielskim i niemieckim;

  • Doświadczenie we współpracy z Działem Kreatywnym i nadzorowaniu procesu powstawania materiałów graficznych, wideo oraz tekstowych

  • Elastyczność i umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie i z różnymi zespołami;

  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność wyciągania wniosków oraz tworzenia rekomendacji biznesowych;

To oferujemy

  • Pakiet benefitów w tym ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

  • Pracę z międzynarodowymi klientami

  • Dobrą atmosferę w pracy i elastyczne godziny pracy

  • Wsparcie w rozwoju od wewnętrznego psychologa i coacha

  • Szkolenia i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

  • Pracę częściowo zdalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy firmą IT, wspierającą cyfryzację w sektorach przemysłu, energetyki i użyteczności publicznej. Tworzymy rozwiązania na zamówienie, a także współpracujemy z wiodącymi dostawcami gotowych technologii. Specjalizujemy się w przekształcaniu danych produkcyjnych w informacje i wiedzę.

Szukamy osoby na stanowisko Growth Manager produktu softwarowego do analityki danych w branży przemysłowej, energetycznej oraz w przedsiębiorstwach użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy