Growth Marketing Expert

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice, Polska
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Ekspert

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

Katowice

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: PI/WK_0020078

Forma współpracy: umowa na zastępstwo na ok. 2 lata.

Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • analiza lejka sprzedażowego w serwisie ing.pl oraz w bankowości internetowej i mobilnej,
  • identyfikacja miejsc i proponowanie rozwiązań, które będą służyły poprawie sprzedaży.

W ramach codziennej pracy będziesz:

  • analizować efektywność działań sprzedażowych i informacyjnych w serwisie ing.pl oraz w bankowości internetowej i mobilnej,
  • budować raporty i dashboardy prezentujące dane w sposób zrozumiały dla odbiorców,
  • wyciągać wnioski z zebranych danych i na ich podstawie proponować zmiany,
  • inicjować i prowadzić eksperymenty, testy A/B oraz badania jakościowe (np. użytecznościowe lub ankiety),
  • współpracować z innymi jednostkami w zakresie analizy danych oraz podejmowania działań optymalizacyjnych.

Najważniejsze narzędzia, z których będziesz korzystać:

  • Google Analytics,
  • Adobe Analytics,
  • Google Ads,
  • Google Optimize,
  • Google Tag Manager,
  • Google Data Studio.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na poziomie min. 2 lat na stanowisku związanym z optymalizacją sprzedaży w internecie lub analizą danych np. specjalisty ds. ecommerece / AdWords / SEM lub web analityka.

Co musisz umieć:

  • rozumieć:
    • czym są wymiary i metryki, czym różni się odsłona od sesji oraz użytkownika,
    • zasady działania Google Tag Managera.
  • wiedzieć, skąd się bierze oraz od czego zależy ruch w serwisie internetowym,
  • znać zasady:
    • prowadzenia testów A/B i rozumieć, czym jest istotność statystyczna,
    • projektowania interfejsów na poziomie umożliwiającym samodzielną identyfikację błędów oraz proponowanie nowych rozwiązań.

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Mile widziane:

  • umiejętność:
    • budowy własnych raportów w Google analytics oraz dashboardów w Adobe Analytics,
    • pisania treści,
    • tworzenia landing page'y sprzedażowych.
  • znajomość:
    • Google AdWords,
    • zasad optymalizacji serwisów pod wyszukiwarki internetowe.
  • wiedza w zakresie personalizacji treści serwisów internetowych,
  • podstawowe umiejętności w zakresie projektowania stron www.,
  • przykłady przeprowadzonych działań optymalizacyjnych, przygotowanych raportów i dashboardów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy