Oferta pracy

Grupowy Dyrektor Finansowy

Antal Finance & Accountancy

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Nasz Klient, to Grupa Kapitałowa w której skład wchodzą podmioty o charakterze produkcyjnym, usługowym i handlowym. Celem stanowiska jest wspieranie procesów decyzyjnych i aktywny udział we wzroście organizacji.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za politykę finansową Grupy,

  • Nadzór nad raportowaniem spółek zależnych;

  • Nadzór nad sporządzaniem sprawozdań finansowych, współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorami i instytucjami finansowymi);

  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów we wszystkich obszarach działalności Grupy i inicjowanie zadań mających na celu ich osiągnięcie;

  • Przeprowadzanie procesów inwestycyjnych;

  • Szukanie synergii między poszczególnymi podmiotami, harmonizacja procesów;

  • Organizacja procesu budżetowego i kontrola przebiegu realizacji budżetu rocznego i prognoz krótkoterminowych;

  • Nadzór nad sporządzaniem raportów zarządczych;

  • Nadzór nad przygotowaniem analiz rentowności wraz z analizą istniejących i potencjalnych wyzwań w obszarach działania Grupy;

  • Bieżące zarządzanie Pionem Finansów

  • Aktywny udział w kształtowaniu polityki Grupy

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (dyplom MBA, profesjonalne kwalifikacje zawodowe ACCA, CIMA, będą dodatkowym atutem)

  • 5 lat doświadczenia w zarządzaniu finansami

  • wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie i organizacyjne,

  • znajomość języka angielskiego,

  • postawa hands on, nastawienie na długofalową współpracę i budowanie wartości Spółki,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Przewiń do profilu firmy