Praca Grzybowo (pow. kołobrzeski)

Mamy dla Ciebie 12 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Czołem Koderze!

Sprawdź swoje skille i zgarnij nagrody!

Gram w grę
    • Grzybowo (pow. kołobrzeski)
    Opis stanowiska: Poszukujemy zarówno kucharzy śniadaniowych, którzy będą potrafili przygotować bufety śniadaniowe i bufet na obiadokolację. Mile widziani będą w naszym dream team także cukiernicy oraz kucharze z doświadczeniem w a'la carte. ...
    opublikowana: 19 lipca 2021
      Opis stanowiska: Bieżąca obsługa gości baru i restauracji hotelowej Sporządzanie i podawanie napojów, koktajli oraz przekąsek Pomoc gościom w wyborze napojów i dań oraz informacja o sposobie ich przygotowania i produktach z jakich zostały...
        Opis stanowiska: prace pomocnicze w kuchni, prace porządkowe zaplecza kuchni, obsługa zmywaka ...