Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Guest Relations Assistant

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warsaw Concierge Group z siedzibą w Warszawie jest firmą świadczącą kompleksowe usługi concierge dla Klientów sektora Premium. Działamy na rynku od ponad ośmiu lat, współpracując z grupą bardzo wymagających Klientów. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • sprawowanie opieki nad prestiżową przestrzenią wspólną w apartamentowcu,
    • pełnienie roli gospodarza przestrzeni wspólnej / rekreacyjnej,
    • dbanie o porządek oraz prawidłowy przebieg spotkań/eventów,
    • dbanie o budowanie profesjonalnych relacji z mieszkańcami,
    • realizowanie próśb, życzeń klientów,
    • współpraca z administracją budynku i realizowanie zleconych zadań.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja),
    • łatwość nawiązywania relacji, otwartość, uśmiech,
    • umiejętność radzenia sobie z wymagającym klientem,
    • nienaganna aparycja oraz kultura osobista,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta (np. w hotelarstwie).

    Oferujemy?

    • pracę w luksusowym apartamentowcu w centrum Warszawy,
    • szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska oraz cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje,
    • pracę w młodym, zgranym zespole,
    • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • możliwość awansu w strukturze firmy.

    Jeśli uważasz, że jesteś idealnym/ą kandydatem/ką na to stanowisko i potrafisz pracować pod presją czasu, wkładając jednocześnie całe serce w wykonywaną pracę - prześlij swoją aplikację klikając w przycisk aplikowania!