Oferta pracy

Guidewire Developer

Capgemini Software Solutions Center

Legnicka 48

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • gosu

  • Guidewire

Twój zakres obowiązków

  • będziesz współprojektować i implementować dedykowane rozwiązania w obszarze Guidewire Insurance Suite;

  • wykorzystywać język programowania Gosu (oparty na maszynie wirtualnej JAVA), lub/oraz Angular JS;

  • w zależności od roli w projekcie będziesz analizować, projektować, implementować, testować oraz wdrażać oprogramowanie;

  • pracować w międzynarodowych zespołach w oparciu o nowoczesne metodyki wytwarzania oprogramowania i dobre praktyki inżynierii oprogramowania.

Nasze wymagania

  • posiadasz znajomość JAVA, Gosu lub innych języków obiektowych;

  • masz minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologię Guidewire (certyfikaty Guidewire będą dodatkowym atutem);

  • jesteś w posiadaniu dyplomu studiów minimum pierwszego stopnia z nauk ścisłych;

  • możesz pochwalić się przynajmniej średniozaawansowaną znajomością języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);

  • znasz metodologię tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania;

  • masz doświadczenie w pracy w branży bankowej lub ubezpieczeniowej.

To oferujemy

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);

  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;

  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;

  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

W ramach prowadzonego przez nas projektu dla jednego z naszych klientów z branży ubezpieczeń społecznych w Niemczech wspieramy i rozwijamy duży system ERP oparty o Java 8 / Swing / Oracle, wielowarstwową architekturę, wiele generatorów standaryzujących tworzenie programu i konfiguracji, wykorzystujący szereg ciekawych mechanizmów i standardów w celu realizacji biznesowych potrzeb klienta.

W aplikacji prowadzone są konta kilkuset tysięcy ubezpieczonych, dla których, na podstawie gromadzonych informacji, obliczane i gromadzone są składki oraz obliczane i wypłacane świadczenia.

Zespół projektowy tworzy ponad 70 zdolnych i pozytywnie nastawionych koleżanek i kolegów.

Przewiń do profilu firmy