Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - Spedytor

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Szukamy HANDLOWCA
    do spedycji drogowej!

    Handlowiec- Spedytor
    Miejsce pracy: Gdynia

    Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego mile widziane ale nie wymagane.

    Szukamy ludzi do sprzedaży usług spedycyjnych. Liczy się siła przebicia i osobowość!

    Obowiązki:

    Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa spedycyjna bieżących, ofertowanie, nawiązywanie trwałych relacji biznesowych, rozmowy, spotkania, negocjacje i kalkulacje.

    Wynagrodzenie:

    podstawa + prowizja od każdego zlecenia.
    umowa o prace
    ubezpieczenie zdrowotne- PZU zdrowie

    Jeśli taka praca jest dla Ciebie
    - Aplikuj!

    Wyślij swoje CV ze zdjęciem + krótki tekst o sobie
    (5-6 zdań max) który najlepiej odda Twoja osobowość,
    za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".