Handlowiec / Specjalista ds. Exportu (rynek Europy wschodniej i południowej)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.05.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 09.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GSMOK.PL

    GSMOK jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku hurtowym, istnieje od 2003 roku.

    Zdobyła uznanie wielu klientów w Polsce i Europie. Jest jedną z największych hurtowni akcesoriów do telefonii komórkowej w Polsce.

    Więcej o nas: www.gsmok.pl

    Handlowiec / Specjalista ds. Exportu
    (rynek Europy wschodniej i południowej)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • nawiązywanie kontaktów i budowanie więzi z istniejącymi oraz potencjalnymi klientami
    • sprzedaż i realizacja zamówień
    • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
    • praca w biurze
    • obsługa komputera
    • monitorowanie rynku i działań konkurencji

    Wymagania:

    • znajomość jednego języka lub kilku np.: rumuński, włoski, angielski, rosyjski, bułgarski
    • doświadczenie handlowe
    • doświadczenie w „GSM” mile widziane
    • praktyczna znajomość technik sprzedaży mile widziana
    • zdolności negocjacyjne
    • umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
    • wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • skuteczność w działaniu, orientacja na wynik
    • łatwość obsługi komputera w zakresu systemów sprzedaży

    Zapewniamy:

    • niezbędne narzędzia pracy
    • szkolenia sprzedażowe i produktowe
    • atrakcyjny system prowizyjny (podstawa + premia uzależniona od wielkości sprzedaży – bez górnego limitu)
    • stałą pracę w miłej atmosferze (gdyż zależy nam na długiej współpracy)
    • dofinansowanie karty sportowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv i umieszczenie w nich adnotacji:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)