Ta oferta pracy jest nieaktualna od 306 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec Współpracujący

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 17.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz pracować dla najbardziej znanej MARKI na świecie?
    Potrafisz planować, organizować i wyznaczać priorytety?
    Lubisz wyzwania i pracę w dynamicznym otoczeniu?
    Ważny jest dla Ciebie rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych?
    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko…

    Miejsce pracy: Częstochowa

    Zakres obowiązków:

    • Sprzedaż naszych produktów
    • Dbanie o wizerunek produktów w punktach sprzedaży
    • Budowanie bezpośrednich relacji z klientami w terenie
    • Poszukiwanie nowych punktów sprzedaży, identyfikowanie możliwości biznesowych

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe),
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • zdolność do szybkiego uczenia się i chęci zdobywania doświadczenia handlowego.
    • jeśli posiadasz doświadczenie w pracy z klientami lub jako merchandiser potraktujemy to jako dodatkowy atut
    • doświadczenie w pracy na rynku gastronomicznym będzie mile widziane

    Na aplikacje czekamy do 16 września 2017 roku!

    Wykorzystaj swoją szansę i zaaplikuj

    bottom