Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec B2B – Opiekun Klienta

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nowoczesna, rodzinna i podobno fajna firma, regionalny lider w swojej branży z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku szuka fajnej osoby na stanowisko:

    Handlowiec B2b – Opiekun Klienta

    Gdzie będziesz pracował ?

    • Twoim głównym miejscem będzie nasz salon znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Rakowej
    • poza pracą w biurze będziesz odwiedzał naszych Klientów na terenie Wrocławia i w najbliższych okolicach naszego miasta
    • pracujemy od poniedziałku do piątku, weekendy są dla Ciebie i Twojej Rodziny.

    Jakie będą Twoje zadania ?

    • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z branży stolarki i firm budowlanych w zakresie sprzedaży bram garażowych i nowoczesnych drzwi wejściowych
    • kompleksowa obsługa i utrzymanie Klientów oraz aktywny rozwój kontaktów biznesowych
    • wykonywanie ofert handlowych dla Klientów
    • prowadzenie szkoleń produktowych w naszej siedzibie
    • wdrażanie systemów zamówień B2B u Klientów i wsparcie w realizacji zamówień
    • budowanie partnerskich i długofalowych relacji z Klientami.

    Czego od Ciebie oczekujemy ?

    • znajomości rynku stolarki budowlanej
    • znajomości technik sprzedaży
    • zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów operacyjnych oraz szybkiego działania
    • samodzielności, wysokiego poziom komunikatywności oraz umiejętności interpersonalnych
    • optymizmu i czerpania przyjemności z kontaktów z ludźmi
    • biegłej obsługi komputera w zakresie edytorów tekstowych, arkusza kalkulacyjnego i oprogramowania CRM
    • posiadanie czynnego prawa jazdy kategorii B

    Liczymy także na Twoje zaangażowanie, chęć podnoszenia swoich kwalifikacji, otwartości na współpracę z koleżankami i kolegami z pracy, dobrej samoorganizacji i poczucia humoru. Jeżeli nie spełniasz wszystkich naszych oczekiwań a chciałbyś nauczyć się nowego i ciekawego zawodu w naszej firmie napisz i opowiedz nam o sobie, może właśnie tu rozpocznie się Twoja nowa przygoda.

    Dlaczego warto u nas pracować ?

    • oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jeśli preferujesz inne formy zatrudnienia np. działalność gospodarcza – jesteśmy otwarci na różne formy współpracy
    • będziesz współpracował z zespołem doświadczonych i otwartych osób, pracujących z nami od wielu lat, od których będziesz mógł się nauczyć się nowych obowiązków
    • otrzymasz stabilne comiesięczne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kwalifikacji. Dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania i mających praktykę w branży stolarki okiennej oferujemy stabilną podstawę + udział w wypracowanym zysku.
    • uzyskasz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień zawodowych.
    • zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do sprawnej realizacji postawionych zadań, stale staramy się usprawniać i ułatwiać naszą pracę, czekamy na Twoje pomysły jak to robić jeszcze lepiej.
    • wdrożymy Ciebie do pracy w naszej firmie pod opieką doświadczonego Kolegi, który pokaże Ci jak się u nas realizuje nowoczesne projekty naszych Klientów.

    Prześlij proszę swoje CV klikając w przycisk aplikowania

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    Więcej dowiesz się o naszej firmie na www.bingo.wroclaw.pl