Logo Pracuj.pl

Handlowiec - branża dachowa

EXTRADACHO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż,
  • rzetelna obsługa klientów w oddziale,
  • obsługa bieżących zamówień,
  • przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • ciągła poprawa jakości obsługi klienta,
  • zapewnienie stałego wzrostu sprzedaży oddziału.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta,
  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem,
  • kreatywność działania,
  • pozytywne usposobienie,
  • doświadczenie w branży budowlanej.

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń: część stała + prowizja,
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe,
  • niezbędne narzędzia i szkolenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Firma extraDACH, szybko rozwijająca się sieć hurtowni z branży budowlanej, specjalizująca się w sprzedaży dachów, ścian i wszystkiego co potrzebne do zbudowania wymarzonego i bezpiecznego domu.

Handlowiec - branża dachowa, Łódź