Handlowiec - Branża Energetyczna

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 22.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AIZ Polska Sp. z o.o.

    Aiz Polska Sp. z o.o. działa w branży energetycznej oferując najwyższej jakości izolatory wysokonapięciowe oraz pełną gamę osprzętu do szeroko rozumianej energetyki stosowanej.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Handlowca, którego zadaniem będzie współudział w rozwijaniu produktów, strategii sprzedaży, doradztwo techniczne oraz rozszerzanie rynków zbytu wyrobów energetycznych i szkło - podobnych.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • budowanie i rozwijanie relacji z klientami
    • obsługę klientów odwiedzających hurtownię, w tym badanie potrzeb klientów podczas odwiedzin
    • wsparcie techniczno-logistyczne
    • obsługę telefoniczną klientów, telemarketing - informacja o aktualnych promocjach, realizacji dostawy
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • nadzór nad realizacją zamówień i jakością obsługi klientów
    • ścisłą współpracę ze wszystkimi działami firmy

    Idealni kandydaci powinni spełniać poniższe wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie (mile widziane elektryczne, elektrotechniczne)
    • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze elektrycznym lub elektro-energetycznym
    • wymagana znajomość produktów elektroenergetycznych itp.
    • umiejętność obsługi komputera (m.in.: Excel, Word i poczta e-mail)
    • komunikatywność, operatywność
    • samodzielność
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • predyspozycje do pracy w handlu

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę (pełen etat)
    • pracę w stabilnej, renomowanej firmie
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • przejrzysty pakiet prowizyjny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.