Ta oferta pracy jest nieaktualna od 300 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - Branża Instalacyjna

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 26.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sieć hurtowni branży instalacyjnej, grzewczej i pompowej istniejąca na rynku od 1981 roku, posiadająca 14 oddziałów w Polsce zachodniej z ponad 100 zatrudnionych osób, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:
    HANDLOWIEC - BRANŻA INSTALACYJNA
    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Wymagania bezwzględne:

    • wykształcenie wyższe lub średnie, mile widziane kierunkowe (inżynieria środowiska, budownictwo)
    • znajomość asortymentu i lokalnego rynku w branży instalacyjnej, grzewczej, sieci zewnętrznych lub przemysłowej
    • minimum roczne doświadczenie handlowe w branży instalacyjnej
    • umiejętność organizowania pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
    • znajomość programów MS Office
    • prawo jazdy kat. B.

    Zakres obowiązków:

    • obsługa klientów- aktywna sprzedaż
    • przygotowywanie ofert i informacji handlowych
    • realizacja zamówień od klientów
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • negocjacje cenowe z dostawcami
    • monitorowanie działań konkurencji
    • budowanie marki firmy i jej produktów
    • doradztwo techniczne (nastawienie na poszerzanie i uzupełnianie wiedzy branżowej)

    Oferujemy:

    • profesjonalne wprowadzenie do pracy w naszej firmie (szkolenia handlowe i techniczne)
    • stabilność zatrudnienia na czytelnych zasadach na podstawie umowy o pracę
    • dodatkowo motywujący system premiowy
    • możliwość wdrażania własnych rozwiązań
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • ubezpieczenie grupowe, wspieranie aktywności sportowej (karta Benefit)
    • wyjazdy integracyjne

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji w terminie do 25 sierpnia 2017
    z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych.