Logo Pracuj.pl

Handlowiec - branża IT

MARIUSZ CALIŃSKI UNIVERSALO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

MARIUSZ CALIŃSKI UNIVERSAL

Bystrzycka 26

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług
  • Realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Pozyskiwanie nowych klientów i nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych
  • Współpraca w tworzeniu strategii sprzedaży

Nasze wymagania

  • Dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży i pracy z klientami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość rynku sprzętu z zakresu elektroniki użytkowej
  • Elastyczność w kontaktach z klientami

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze + premia)
  • Sprzęt służbowy
  • Realny wpływ na Twoją pracę – przestrzeń do zgłaszania pomysłów i możliwość ich realizacji
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zniżki pracownicze na sprzęt komputerowy

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku już od ponad 25-ciu lat.

Zajmujemy się szeroko pojętym handlem sprzętem elektronicznym. Przez lata wypracowaliśmy pozycję jednej z czołowych firm polskiego rynku sprzętu poleasingowego. Naszą główną ofertę stanowią komputery, laptopy i monitory klasy biznes.

Operujemy na kanałach sprzedaży B2C i B2B. Prowadzimy własny sklep stacjonarny i internetowy, system sprzedaży hurtowej oraz konta na popularnych portalach aukcyjnych.

Nasza główna siedziba znajduje się przy ulicy Bystrzyckiej 26 we Wrocławiu. Na miejscu prowadzimy też serwis elektroniki użytkowej, głównie laptopów i komputerów, na potrzeby własnych realizacji.

Dajemy drugie życie sprzętom elektronicznym.

Codziennie setki kilogramów elektroniki trafiają do kosza lub utylizacji. Wychodzimy temu naprzeciw oferując naszym klientom sprzęt poleasingowy z najwyższej półki w rozsądnej cenie. Przyczyniamy się w ten sposób do powstawania mniejszej ilości elektrośmieci.

Handlowiec - branża IT, Bystrzycka 26, Fabryczna, Wrocław