Handlowiec - branża odzieżowa

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Pit Bull West Coast jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej jakości odzieży i akcesoriów.

    Aktualnie do naszego zespołu, do biura w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B na ustalonych rynkach
    • obsługa/opieka nad wybraną grupą kontrahentów polskich i zagranicznych
    • koordynacja pełnego procesu sezonowych kontraktacji oraz domówień w trakcie sezonu
    • przygotowywanie analiz sprzedaży i zatowarowania
    • organizacja i prowadzenie spotkań z klientami, udział w targach i innych eventach branżowych

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej związanym z odzieżą lub obuwiem i akcesoriami
    • znajomości specyfiki funkcjonowania branży
    • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, systematyczności i skrupulatności
    • wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywności
    • dobrej znajomości Excela, mile widziana umiejętność obsługi programu Subiekt
    • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
    • gotowości do odbywania sporadycznych podróży służbowych, w tym także zagranicznych
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie
    • stabilne, atrakcyjne warunki finansowe częściowo uzależnione od wyników
    • pracę w miłej atmosferze, wśród osób pełnych pasji

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV bezpośrednio przez stronę
    za pomocą przycisku Aplikuj

    Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „ Aplikuj”, „ Aplikuj” teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pit Bull West Coast Sp. z o.o. z siedzibą w Potrzanowie (62-085), przy ul. Kolonia 12, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy. 7661965063, REGON  301086900., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych ( według wymogów ogłoszenia ), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji . Pozostałe dane osobowe ( np. wizerunek ) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody , którą wyraziłaś/eś wysyłając na swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia , dochodzenia lub obrony przed roszczeniami , jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji . W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz uzasadniony interes, polegający na ustaleniu , dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych , w tym uzyskania ich kopii , sprostowania danych , żądania ich usunięcia , ograniczenia przetwarzania , wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych ( na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę ) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ( w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych .) Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania , którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 2 miesięcy licząc od daty jego zakończenia.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected]