Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - branża poligraficzna

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-06-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Usługowa Torbacz oferująca usługi na region śląski
    podejmie współpracę z osobą na stanowisko:

    woj. śląskie

    Opis stanowiska:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • rozwój rynku i sprzedaż materiałów branżowych
    • przygotowywanie i aktualizacja ofert dla klientów
    • negocjacje sprzedażowe -warunków współpracy
    • budowanie profesjonalnego wizerunku firmy
    • analiza rynku i działań konkurencji

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w sprzedaży i kontaktach z klientami biznesowymi
    • komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów
    • wykształcenia minimum średniego
    • znajomości języka obcego
    • prawa jazdy kat. B
    • znajomości obsługi pakietu Office
    • bardzo dobrej organizacji pracy
    • inicjatywy w działaniu
    • dodatkowym atutem jest znajomość branży poligraficznej

    Kandydatom oferujemy:

    • umowę o pracę na pełen etat
    • zadaniowy czas pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny
    • wsparcie współpracowników
    • serdeczną atmosferę współpracy
    • kompleksowe wdrożenie w przyszłe obowiązki
    • niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Torbacz Marcin Miler , NIP 6272282228 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Torbacz Marcin Miler . Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych.”