Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec branża sanitarno – grzewcza HEPAC

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Onninen sp. z o.o. to wielobranżowa hurtownia instalacyjna dla profesjonalistów. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

    Aktualnie do naszego oddziału w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    HANDLOWIEC
    branża sanitarno – grzewcza HEPAC

    Zadania:

    • Bezpośrednia obsługa klientów w oddziale,
    • Przygotowywanie ofert,
    • Realizowanie polityki handlowej firmy,
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

    Wymagany profil kandydata:

    • Wykształcenie co najmniej średnie,
    • znajomość programów MS Office,
    • Umiejętność organizowania pracy własnej,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Kreatywność, energia i konsekwencja w działaniu.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży instalacyjno-grzewczej i/lub wentylacyjno-klimatyzacyjnej,
    • podstawowa znajomość rynku lokalnego,
    • Zaangażowanie i skuteczność w negocjacjach handlowych.

    Oferujemy:

    Praca w środowisku międzynarodowym
    Szkolenia
    i warsztaty
    Prywatna
    opieka medyczna
    Wspieranie aktywności sportowej
    Ubezpieczenie grupowe

    Pyszna
    kawa
    Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
    Stabilne warunki zatrudnienia

    Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV+ list motywacyjny) w terminie do 31.03.2017 z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

    Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.