Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec

Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Sporządzanie i aktualizacja ofert handlowych

  • Monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań

  • Obsługa klientów krajowych i zagranicznych

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Analityczne podejście do powierzonych zadań

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Otwartość, pozytywne nastawienie

  • Łatwość w prowadzeniu rozmów telefonicznych

  • Pozytywna osobowość, otwartość

  • Staranność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Silna motywacja do działania

  • Zorientowanie na cele

  • Umiejętność zarządzania własnym czasem pracy

  • Umiejętność prowadzenia kilku zadań naraz

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w spedycji lotniczej lub spedycji międzynarodowej

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole

  • Pracę w pasjonującej branży

  • Realny udział w rozwoju i możliwość kształtowania kierunku rozwoju spółki

  • Autentyczne możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Praca w przyjaznej atmosferze ludzi pełnych pasji i zaangażowania

  • Niezbędne narzędzia umożliwiające realizację zadań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

Jesteśmy jednym z najdłużej obecnych na polskim rynku przedsiębiorstw w branży transportu i logistyki. Gwarantujemy pewną dostawę ładunków do każdego miejsca na świecie – morzem i lądem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kreatywności naszych pracowników Morska Agencja Gdynia to marka, z którą współpracują eksporterzy i importerzy z całego świata, armatorzy, linie żeglugowe, spedytorzy, porty, urzędy morskie, celne i graniczne, banki i instytucje finansowe, a także ubezpieczyciele.

Organizujemy transport drogowo-morski kilkunastu tysięcy kontenerów w ciągu roku. Frachtujemy statki, aranżujemy przewóz drogowy i kolejowy. Zajmujemy się sztukami ciężkimi i ponadgabarytowymi, ładunkami sypkimi, płynnymi, a także drobnicą. Klientom zapewniamy składowanie i dystrybucje ich ładunków w nowoczesnych magazynach i składach celnych, oferując również wynajem biur. Od lat jesteśmy korespondentem międzynarodowej grupy armatorskich klubów ubezpieczeń wzajemnych P&I. Pracujemy jako agent awaryjny na rzecz zagranicznych towarzystw ubezpieczeniowych, wspierając ich podczas likwidacji szkód w transporcie drogowym, kolejowym i morskim.

Polskim marynarzom oferujemy atrakcyjną i bezpieczną pracę. Rocznie realizujemy około 1500 kontraktów dla oficerów i załóg szeregowych u renomowanych armatorów niemieckich, brytyjskich, duńskich, irlandzkich, greckich i amerykańskich.

Zespół Morskiej Agencji Gdynia liczy około 250 osób. Są wśród nich agenci władający kilkoma językami i specjaliści nastawieni na realizację najbardziej wymagających zadań logistycznych.

Przewiń do profilu firmy