Oferta pracy

Handlowiec

Bydgoskie Zakłady Sklejek SKLEJKA-MULTI S.A.O firmie

4 000‐5 500 zł brutto / mies.
  • Fordońska 154
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Bydgoskie Zakłady Sklejek SKLEJKA-MULTI S.A.

Fordońska 154

Bydgoszcz

Produkcja sklejki

Handlowiec

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • koordynacja działań handlowych
  • sporządzanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych, obsługa sprzedaży
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne
  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do podróży służbowych
  • prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • ciekawą pracę i dynamiczny rozwój wraz z rozwojem firmy, szkolenia,
  • możliwość zdobycia nowych specjalistycznych kompetencji oraz doskonalenia umiejętności zawodowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy