Oferta pracy

Handlowiec

FG ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Ciechanów, Legionowo, Mińsk Mazowiecki, Ostrołęka, Otwock, Piaseczno, Płock, Pruszków, Radom, Siedlce, Sochaczew, Warszawa, Wołomin, Ząbki, Żyrardów

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Spółka FG Energy jest partnerem wielu międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie odnawialnych źródeł energii. Mamy ambicje, by w ciągu dwóch najbliższych lat stać się jednym z liderów polskiego rynku fotowoltaiki. Naszą firmę tworzy zgrana oraz doświadczona grupa międzynarodowych profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem codziennych rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Posiadamy najnowszy know - how techniczny oraz sprzedażowy, a także najbardziej wykwalifikowanych managerów zdobywających i rozwijających swoje kompetencje nie tylko na polskim, rodzimym rynku, ale i w wielu krajach UE oraz poza nią. Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi specjalistami na rynku OZE!

Wejdź na naszą www i sprawdź z kim współpracujemy ! www.fgenergy.pl

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:
Doświadczony Handlowiec
CAŁA POLSKA

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami
  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie
  • Obsługa klientów z bazy dostarczanej przez Call Center
  • Podpisywanie oraz przygotowywanie umów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku spółki

Wymagania:

  • Zapał do pracy i nastawienie na sukces
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Motywacja do realizowania celu
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Każdemu handlowcowi umawiamy 5 spotkań dziennie – brak elementu pozyskiwania klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stała podstawa 5000 zł netto + premia
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód i telefon
  • Elastyczny grafik pracy
  • Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy