Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Commodity Trader, śruty, oleje

Thegra Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Handlowiec - Commodity Trader, śruty, oleje

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za handel śrutą (sojową, słonecznikową, rzepakową) oraz olejami na rynkach Polski i Unii Europejskiej.

  • Będzie również odpowiedzialna za skuteczną i terminową realizację procesu zakupu i sprzedaży, od momentu podpisania umowy, do jej ostatecznego rozliczenia.

  • Pozyskiwanie nowych oraz podtrzymanie dotychczasowych kontaktów handlowych firmy,

  • Nadzór nad realizacją zawartych kontraktów handlowych,

  • Współpraca z działem logistyki i działem finansowo-księgowym firmy

Nasze wymagania

  • MINIMUM 1 ROK PRAKTYKI W BRANŻY ROLNICZEJ ! (warunek konieczny)

  • Identyfikacja trendów i zmian zachodzących na rynku, zapewnienie wymiany informacji

  • Negocjowanie i podpisywanie umów z nabywcami i dostawcami, w zakresie jakości, ceny, ilości, terminów dostawy i warunków płatności

  • Kreowanie nowych możliwości handlu i sprzedaży poprzez aktywne budowanie i utrzymywanie sieci kontaktów z dotychczasowymi, jak i nowymi klientami obu stron: nabywcami i dostawcami

  • Śledzenie na bieżąco trendów oraz zmian zachodzących na rynku

  • Rozumienie kontraktów terminowych

  • Zdolność zarządzania ryzykiem

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języków obcych: angielski, ukraiński / rosyjski, niemiecki będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Stała praca w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Prywatna opieka medyczna Medicover

  • Spotkania integracyjne

O nas

Thegra Poland Sp. z o.o. zajmująca się handlem towarami rolno-spożywczymi z siedzibą w centrum Warszawy zatrudni: Handlowca