Handlowiec

Świat Lnu
  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-01-11 do końca 17 dni

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Spółki Świat Lnu i Effect-System należący do Grupy Kapitałowej Lubawa poszukują kandydatów:

HANDLOWCÓW
(RYNKI NIEMIECKOJĘZYCZNE)

Zakres obowiązków:

  • realizacja strategii sprzedaży
  • rozwój sieci dystrybucji
  • realizacja planu sprzedaży
  • analiza rynku
  • aktywna sprzedaż

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży potwierdzone sukcesami
  • znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym
  • umiejętność pracy z klientem, szczególnie identyfikowania jego potrzeb
  • umiejętność pracy w systemie silnie skorelowanym z poziomem osiąganych wyników
  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych: komunikacja, wywieranie wpływu, dążenie do celu
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczną formę organizacji pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • dużą samodzielność
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe oczekiwania zapraszamy do składania aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następujących klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm."

“Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych do innych procesów rekrutacyjnych w Grupie Lubawa”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się