Ta oferta pracy jest nieaktualna od 470 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółki Świat Lnu i Effect-System należący do Grupy Kapitałowej Lubawa poszukują kandydatów:

    HANDLOWCÓW
    (RYNKI NIEMIECKOJĘZYCZNE)

    Zakres obowiązków:

    • realizacja strategii sprzedaży
    • rozwój sieci dystrybucji
    • realizacja planu sprzedaży
    • analiza rynku
    • aktywna sprzedaż

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w sprzedaży potwierdzone sukcesami
    • znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym
    • umiejętność pracy z klientem, szczególnie identyfikowania jego potrzeb
    • umiejętność pracy w systemie silnie skorelowanym z poziomem osiąganych wyników
    • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych: komunikacja, wywieranie wpływu, dążenie do celu
    • dyspozycyjność i gotowość do podróży
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność obsługi pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
    • elastyczną formę organizacji pracy
    • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    • dużą samodzielność
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe oczekiwania zapraszamy do składania aplikacji.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następujących klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm."

    “Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych do innych procesów rekrutacyjnych w Grupie Lubawa”