Ta oferta pracy jest nieaktualna od 571 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 2017-02-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa działająca w branży warsztatowej i przemysłowej
    poszukuje ambitnych osób do działu handlowego.

    KENT, CENTUS, DYNABRADE, ORSO, HAZET.

    www.bizhaus.com.pl

    Handlowiec

    Region: dolnośląskie

    Numer referencyjny: ph Dolnoslaskie

    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Jeśli masz dar przekonywania i potrafisz się szybko uczyć - napisz do nas niezwłocznie.

    Nie poszukujemy zwykłych przedstawicieli handlowych.

    Szukamy HANDLOWCÓW, którzy chcą dużo zarabiać.

    Jeśli masz chęć rozwoju - zapewnimy Ci niezbędne szkolenia.

    Wymagania:

    • min. 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży
    • prawo jazdy kat. B.
    • obsługa pakietu MS Office: Excel, Outlook, Power Point
    • nastawienie na realizację celów
    • umiejętności komunikacyjne
    • samodzielność
    • proaktywność
    • inicjatywa w działaniu
    • dobra organizacja pracy własnej.

    Oferujemy:

    • Szybki proces rekrutacji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
    • Samodzielne stanowisko pracy
    • Elastyczny czas pracy
    • Prace biurowe z domu
    • Bezpośrednia osobista współpraca z klientami w terenie
    • Przyjazne środowisko i koleżeńska atmosfera pracy
    • Samochód firmowy, telefon komórkowy, laptop, produkty prezentacyjne
    • Szkolenia z zakresu organizacji pracy, produktowe oraz handlowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Bizhaus Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."