Handlowiec - Doradca Handlowy w zakresie sprzedaży samochodów

HYUNDAI Autoryzowany Dealer HMP Auto-Service R.B BednarczykO firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

HYUNDAI Bednarczyk – Autoryzowany Dealer Samochodów marki Hyundai z 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • efektywna sprzedaż samochodów nowych i używanych w autoryzowanej stacji dealerskiej;
  • realizacja planów sprzedażowych;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • obsługa zapytań ofertowych od klientów, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji i podpisywanie umów;
  • monitorowanie rynku;
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta;
  • pewność siebie i profesjonalizm w kontaktach z klientami;
  • odpowiedzialność i zorientowanie na realizację celów;
  • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy;
  • sumienność, odpowiedzialność, uczciwość;
  • mile widziana znajomość rynku motoryzacyjnego oraz wiedza o pojazdach samochodowych.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • stałe zatrudnienie;
  • motywacyjny system wynagrodzeń;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • profesjonalne szkolenia produktowe - możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy