Logo Pracuj.pl

Handlowiec - Doradca Klienta B2B

INOXA Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzno
    Jaworzno, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w zakresie całego procesu sprzedaży, w tym m.in. ofertowanie, realizacji zamówień, fakturowanie, kontrola wysyłek towaru
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku poprzez kompetentną i profesjonalną obsługę klienta
  • doradztwo produktowe i techniczne dla klientów, informowanie o nowych produktach
  • podtrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi i nowymi klientami
  • współpraca z regionalnymi Przedstawicielami Handlowymi

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – studia stacjonarne
  • praktyczna znajomość programów MS Office
  • znajomość programów wspomagających zarządzanie sprzedażą i gospodarką magazynową będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • zaangażowania
  • samodzielności i odpowiedzialności
  • chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • dobrej organizacji pracy
  • sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie z ugruntowaną pozycja na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia dostosowane do potrzeb

Handlowiec - Doradca Klienta B2B, Jaworzno