Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec – Doradca Klienta

KLER S.A.

  • Dobrodzień

    Dobrodzień, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów (doradztwo, wyceny, zawieranie transakcji, wysyłanie ofert)

  • obsługa dokumentacji wynikającej z pracy w salonie (spisywanie zamówień, prowadzenie dokumentacji finansowej oraz magazynowej)

Nasze wymagania

  • umiejętność budowania pozytywnych kontaktów interpersonalnych

  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży meblowej rozszerzone o doradztwo związane z aranżacją wnętrz

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę

  • sumienność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • wyczucia stylu oraz wrażliwości estetycznej

  • dyspozycyjność

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

KLER S.A.

Producent ekskluzywnych mebli tapicerowanych posiadająca silną pozycję na rynku krajowym i międzynarodowym.

Przewiń do profilu firmy