Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec/ doradca klienta indywidualnego ds. OZE/ Doradca biznesowy ds. OZE

HR WISE sp. z o. o.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klienta indywidualnego w dogodnej dla siebie lokalizacji

  • samodzielne budowanie bazy klientów

  • odbywanie spotkań z klientami oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług

  • obsługę klienta w zakresie analizy potrzeb i sporządzania ofert

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • komunikatywność i znajomość technik sprzedaży

  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej/ technicznej/ OZE

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • podstawa + prowizja za sprzedaż

  • samochód służbowy z kartą paliwową, laptop i telefon do dyspozycji

  • wysokiej jakości szkolenie produktowe i techniczne

  • możliwość rozwoju w strukturach sprzedażowych

  • wsparcie Regionalnego Kierownika Sprzedaży

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko: Elektryk

Przewiń do profilu firmy