Handlowiec/ doradca klienta indywidualnego ds. OZE/ Doradca biznesowy ds. OZE

HR WISE sp. z o. o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klienta indywidualnego w dogodnej dla siebie lokalizacji
  • samodzielne budowanie bazy klientów
  • odbywanie spotkań z klientami oraz doradztwo w zakresie oferowanych usług
  • obsługę klienta w zakresie analizy potrzeb i sporządzania ofert

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • komunikatywność i znajomość technik sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w branży energetycznej/ technicznej/ OZE

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • podstawa + prowizja za sprzedaż
  • samochód służbowy z kartą paliwową, laptop i telefon do dyspozycji
  • wysokiej jakości szkolenie produktowe i techniczne
  • możliwość rozwoju w strukturach sprzedażowych
  • wsparcie Regionalnego Kierownika Sprzedaży

HR WISE sp. z o. o.

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko: Elektryk

Handlowiec/ doradca klienta indywidualnego ds. OZE/ Doradca biznesowy ds. OZE, warmińsko-mazurskie