Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec, doradca Klienta

STRIMA Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Jeśli znasz się na maszynach do szycia, szyjesz, potrafisz je naprawiać lub tylko sprzedawać, to masz szansę na dobrze płatną i interesującą pracę.

Nasze wymagania

Poszukujemy pracowników na długo, którzy rozumieją, że wynagrodzenie zależy od efektywności pracy. Jeśli nasz sposób myślenia jest Ci bliski, ZAPRASZAMY.

To oferujemy

Gwarantujemy niezbędne szkolenia branżowe, wysokiej klasy narzędzia pracy, pracę w dobrych socjalnie warunkach. Dofinansowujemy pakiet prywatnej opieki medycznej firmy Allianz, kartę Multisport, środki na indywidualne wsparcie w sytuacjach losowych.

Jeśli oczekujesz spokojnej pracy i dobrego wynagrodzenia niezależnie od umiejętności i zaangażowania, to STRIMA nie jest dla Ciebie. Wiek, płeć, wykształcenie i inne cechy nie mające wpływu na jakość pracy są bez znaczenia.

U nas decydują kwalifikacje i umiejętność ich zawodowego wykorzystywania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

W celu aplikowania na powyższe stanowisko, prosimy o wysłanie CV.

STRIMA to profesjonaliści pracujący dla profesjonalistów.

Od 31 lat dostarczamy nowoczesne wyposażenie techniczne producentom odzieży, automotive, tapicerowanych mebli, a także hobbistom w Polsce i Europie.

Rozwijamy się i poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Przewiń do profilu firmy