Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Metalzbyt Sp. z o.o.

Handlowiec/Doradca klienta – Sprzedaż stacjonarna

Metalzbyt Sp. z o.o.O firmie

  • Wejherowo

    Wejherowo, pomorskie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów,

  • Doradztwo w zakresie sprzedawanych towarów,

  • Utrzymanie relacji handlowych z aktualnymi klientami firmy – możliwość budowania własnego portfela Klientów,

  • Podejmowanie działań sprzedażowych mających na celu pozyskiwanie nowych Klientów,

  • Dbanie o estetykę ekspozycji sklepowych.

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i odpowiedzialność,

  • Zaangażowanie i posiadanie własnej inicjatywy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Doświadczenie zawodowe w branży na podobnym stanowisku minimum rok.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie z wieloletnią tradycją,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus dodatki za zaangażowanie,

  • Możliwości rozwoju zawodowego – realna możliwość awansu, szkolenia produktowe prowadzone przez dostawców,

  • Szkolenia stanowiskowe, pomocną dłoń na starcie,

  • Świadczenia pozapłacowe (m.in. karta multisport, prywatna opieka medyczna).

  • Dogodną lokalizację - w pobliżu komunikacji miejskiej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Nasza historia sięga 1946 roku, a dziś jesteśmy klasyfikowani jako jedna z największych firm województwa pomorskiego. Główną działalnością firmy jest handel hurtowy oraz detaliczny wyrobami hutniczymi, metalowymi, materiałami budowlanymi, wykończeniowymi oraz wszystkim dla majsterkowicza.

Firma była wielokrotnie nominowana do nagrody "Gazele Biznesu" oraz otrzymała certyfikat "Złoty Płatnik".

Sprzedaż prowadzimy w 5 oddziałach, a nasz zespół to 180 osób.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje