Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec - Doradca Klienta

Way2Send Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

Way2Send - dynamicznie rozwijającą się firma z rosnącej branży IT i logistyki poszukuje kandydatów na stanowisko Handlowiec - Doradca Klienta

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w oparciu o bazy dostarczone

  • Pozyskiwanie nowych klientów w oparciu o źródła własne

  • Pełna obsługa powierzonych zgłoszeń (leadów),

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami i wizerunku firmy z wykorzystaniem narzędzi typu CRM

  • Realizacja planu sprzedażowego

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych, prezentacja i wprowadzanie nowości

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania relacji z nowymi osobami – klientami

  • Praktyczne radzenie sobie z obiekcjami i oporem klienta

  • Umiejętność zamykania rozmów handlowych transakcją

  • Systematyczność w pracy, planowaniu zadań i kontroli powierzonego budżetu

  • Gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność)

  • Wysoka kultura osobista, czyste i zadbane ciało, schludny wygląd

  • Dbanie o powierzony sprzęt

Mile widziane:

  • Znajomość branży e-commerce i logistyczno-magazynowej

  • Umiejętność liczenia i myślenia analitycznego

  • Szybkie i sprawne podejmowanie decyzji

  • Zorientowanie na cele i możliwości

  • Miła aparycja

  • Umiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkach

Co oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i branży

  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z wynagrodzenia podstawowego i systemu prowizyjnego

  • Telefon komórkowy

  • Karta medyczna

  • Szkolenie podstawowe

Ogłoszenie archiwalne