Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - Doradca

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Ceres International Sp. z o.o.

firma produkcyjno-handlowa z kapitałem zagranicznym,
lider w branży zaopatrzenia ogrodnictwa i szkółkarstwa na rynku polskim

zatrudni na stanowisko:

HANDLOWIEC – DORADCA

na terenie województw: Śląskiego, Świętokrzyskiego, Małopolskiego oraz Podkarpackiego.

Region: podkarpackie

Sukces firmy opieramy na kompetencjach naszej kadry, zaangażowaniu i pracy zespołowej oraz terminowości i jakości naszych produktów.
Poszukujemy osób ambitnych, z pasją w działaniu, którzy wierzą w to co robią i mają pragnienie ciągłego doskonalenia własnych kompetencji interpersonalnych jak również produktowych.

Oferujemy:

  • Stanowisko w renomowanej firmie z jasną strategią rozwoju;
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole;
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz system rozwoju zawodowego;
  • Pełne przeszkolenie przygotowujące do pracy;
  • Samochód służbowy, telefon, laptop oraz partnerskie relacje i dobrą atmosferę pracy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za rozwijanie rynku oraz obsługę zamówień od obecnych Klientów na terenie województw: Śląskiego, Świętokrzyskiego, Małopolskiego oraz Podkarpackiego.

Zadania:

  • Dbanie o trwałe, pozytywne i efektywne relacje z Klientami firmy;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych;
  • Uczestnictwo w targach krajowych i zagranicznych;
  • Realizacja planów sprzedaży.

Wymagania:

  • Pasja, zaangażowanie i świadomość wartości osobistych;
  • Prawo jazdy kat. „B”;
  • Mile widziana znajomość branży ogrodniczej i szkółkarskiej;
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Preferowane wykształcenie ogrodnicze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się