Ta oferta pracy jest nieaktualna od 561 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec - Doradca

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ceres International Sp. z o.o.

    firma produkcyjno-handlowa z kapitałem zagranicznym,
    lider w branży zaopatrzenia ogrodnictwa i szkółkarstwa na rynku polskim

    zatrudni na stanowisko:

    HANDLOWIEC – DORADCA

    na terenie województw: Śląskiego, Świętokrzyskiego, Małopolskiego oraz Podkarpackiego.

    Region: podkarpackie

    Sukces firmy opieramy na kompetencjach naszej kadry, zaangażowaniu i pracy zespołowej oraz terminowości i jakości naszych produktów.
    Poszukujemy osób ambitnych, z pasją w działaniu, którzy wierzą w to co robią i mają pragnienie ciągłego doskonalenia własnych kompetencji interpersonalnych jak również produktowych.

    Oferujemy:

    • Stanowisko w renomowanej firmie z jasną strategią rozwoju;
    • Pracę w młodym i ambitnym zespole;
    • Satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz system rozwoju zawodowego;
    • Pełne przeszkolenie przygotowujące do pracy;
    • Samochód służbowy, telefon, laptop oraz partnerskie relacje i dobrą atmosferę pracy.

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za rozwijanie rynku oraz obsługę zamówień od obecnych Klientów na terenie województw: Śląskiego, Świętokrzyskiego, Małopolskiego oraz Podkarpackiego.

    Zadania:

    • Dbanie o trwałe, pozytywne i efektywne relacje z Klientami firmy;
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;
    • Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych;
    • Uczestnictwo w targach krajowych i zagranicznych;
    • Realizacja planów sprzedaży.

    Wymagania:

    • Pasja, zaangażowanie i świadomość wartości osobistych;
    • Prawo jazdy kat. „B”;
    • Mile widziana znajomość branży ogrodniczej i szkółkarskiej;
    • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
    • Preferowane wykształcenie ogrodnicze.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego
    Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)