Ta oferta pracy jest nieaktualna od 473 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec – Doradca techniczny

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZELTECH MECHATRONIKA

    ZELTECH Mechatronika Sp z o. o.– jesteśmy polskim przedsiębiorstwem zajmującym się usługami i handlem w branży napędów elektrycznych. Obecnie do naszego działu handlowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Region: łódzkie

    Najważniejsze zadania:

    • utrzymywanie i tworzenie stałych relacji z dotychczasowymi klientami
    • pozyskiwanie nowych klientów i rozwój sprzedaży w regionie
    • zapewnienie wysokiego poziomu doradztwa technicznego i sprzedaży produktów firmy
    • udział w tworzeniu i rozwoju oferty handlowej i usługowej
    • współpraca z pracownikami działu sprzedaży

    Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:

    • wykształcenia wyższego lub średniego technicznego (elektrotechnika, mechatronika, budowa maszyn elektrycznych, automatyka i pokrewne).
    • doświadczenia w sprzedaży urządzeń elektrycznych i/lub usług technicznych dla biznesu (mile widziane)
    • znajomości języka angielskiego (mile widziana)
    • gotowości do nielicznych wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat B)
    • umiejętności pracy w zespole, przyjaznego nastawienia do ludzi
    • samodzielności i dokładności
    • miejsca zamieszkania: Łódź

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia doświadczenia u pracodawcy będącego liderem w branży napędów elektrycznych
    • pracę w nowoczesnej firmie z tradycjami
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • rzetelny i stabilny system wynagradzania z atrakcyjnym systemem premiowym
    • prywatną opiekę medyczną, świadczenia socjalne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
    wraz z klauzulą
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spółkę Zeltech Mechatronika zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

     Proszę nam wybaczyć, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.