Handlowiec – doradca terenowy klienta

  • podlaskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SaMASZ Sp. z o.o. największy polski i jeden z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: woj. podlaskie

    OPIS STANOWISKA:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Dbanie o budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami
    • Doradztwo techniczne i merytoryczne
    • Prowadzenie negocjacji w obszarze sprzedaży
    • Bieżąca obsługa klientów
    • Analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
    • Reprezentowanie firmy na zewnątrz

    WYMAGANIA:

    • Znajomość runku związanego z branżą Agro
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie min. średnie (techniczne lub rolnicze będzie dodatkowym atutem)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Komunikatywność oraz pomysłowość

    OFERUJEMY:

    • Pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie podstawowe + prowizja)
    • Samochód służbowy, podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom