Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec ds. Exportu w branży akcesoriów meblowych (drzwi przesuwne, akcesoria meblowe)

SEVROLL - SYSTEM Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój powierzonego rynku;

  • Pozyskiwanie klientów (mile widziane własne kontakty);

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami;

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i marketingowych;

  • Przygotowywanie ofert handlowych;

  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku;

  • Analiza rynku konkurencji;

  • Prowadzenie szkoleń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane w branży meblowej;

  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi kluczowych klientów;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Doskonała organizacja pracy;

  • Umiejętności negocjacyjne (mile widziane przy kontraktach na rynkach międzynarodowych);

  • Dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Szkolenia produktowe;

  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży zagranicznej w branży meblowej zgłoś się do Nas!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.