Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec ds. Fotowoltaiki

FLIX POLSKA SP. Z O.O. & CO SP.K.O firmie

5 00040 000 brutto / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych,

  • bezpośredni kontakt z klientami (B2B, B2C),

  • monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych,

  • budowanie relacji z klientami oraz zapewnienie im fachowego doradztwa w zakresie realizacji podpisanych umów zgodnie z wysokimi standardami obsługi firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki,

  • orientacja na wynik i doświadczenie klienta,

  • chęć rozwoju w obszarze nowych technologii OZE,

  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • długofalową współpracę na podstawie kontraktu B2B,

  • wsparcie konsultantów call center oraz działu marketingu,

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedażowych,

  • niezbędne do pracy narzędzia (laptop, telefon),

  • atrakcyjne ceny instalacji, najwyższej jakości komponenty oraz wysoką jakość realizowanych montaży,

  • elastyczne godziny pracy.

FLIX POLSKA SP. Z O.O. & CO SP.K.

Flix energy to coś więcej, niż tylko firma. To przede wszystkim zespół pasjonatów. Tworzymy innowacyjne i proste rozwiązania w branży zielonych technologii. Nasi pracownicy stanowią zespół specjalistów w swoich dziedzinach, którzy każdego dnia dokładają starań, aby zrealizować wymagania Klientów i zmniejszyć realnie ich rachunki. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy