Oferta pracy

Handlowiec ds. Fotowoltaiki

Columbus Energy S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego i biznesowego

  • Samodzielne budowanie bazy Klientów i pozyskiwanie leadów

  • Odbywanie spotkań z Klientami - sprzedaż innowacyjnych produktów OZE

  • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

Nasze wymagania

  • Marzysz o pracy handlowca, ale jeszcze nie miałeś okazji zdobyć doświadczenia

  • Jesteś komunikatywny, zaangażowany, lubiący wyzwania

  • Wiesz, że swoją codzienną pracą masz wpływ na wzrost wynagrodzenia

  • Lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo widząc wspólny cel

  • Realizujesz swoje pasje w życiu prywatnym

  • Zarażasz pozytywną energią

To oferujemy

  • Jesteśmy liderem w branży OZE w Polsce (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki samochodowe, energia elektryczna)

  • Organizujemy szyte na miarę szkolenia sprzedażowe i produktowe

  • Oferujemy wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych managerów

  • Gwarantujemy przejrzysty system prowizyjny umożliwiający duże zarobki

  • Zapewniamy możliwość rozwoju - możesz z czasem zbudować swoją własną Agencję Sprzedaży OZE!

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz już teraz. Zapraszamy do współpracy!