Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec ds. IT

Rittal Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i monitorowanie inwestycji IT w kraju

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami

  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami

  • Przygotowanie i prezentacja oferty handlowej firmy

  • Prowadzenie negocjacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Dobre rozumienie procesu sprzedaży w branży IT

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Rittal to wiodący światowy dostawca rozwiązań w zakresie systemów obudów i szaf sterowniczych, klimatyzacji i chłodzenia maszyn, rozdziału mocy, infrastruktury IT oraz oprogramowania. Jesteśmy członkiem Friedhelm Loh Group, światowego koncernu z 18 zakładami produkcyjnymi, 80 oddziałami i ponad 11 300 pracownikami na całym świecie. Więcej informacji pod adresem: www.rittal.pl

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje:

Jeśli szukasz ciekawej pracy: w młodym i dynamicznym zespole, z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia i wynagradzania oraz możliwościami rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku zapraszamy do przesyłania: życiorysów wraz z listami motywacyjnymi za pomocą przycisku aplikuj – w temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.