Oferta pracy

Handlowiec ds. Klientów e-commerce

Global Cosmed S.A.O firmie

  • Wielkopolska 3, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Global Cosmed S.A.

Wielkopolska 3

Radom

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientami detalicznymi w zakresie ich kanału sprzedaży on-line;

  • rozwój współpracy ze sklepami internetowymi: pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje warunków handlowych, organizowanie promocji konsumenckich;

  • tworzenie efektywnej strategii sprzedaży online dla klientów kanału e-commerce;

  • aktualizowanie oferty produktowej, wdrażanie do sprzedaży najnowszych produktów;

  • bieżąca analiza zmieniających się trendów w obszarze e-commerce.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w obszarze e-commerce;

  • znajomość narzędzi e-commerce oraz umiejętność ich skutecznego wykorzystania;

  • umiejętność prowadzenia kampanii online;

  • wysokie zaangażowanie w pracę oraz chęci do podejmowania nowych wyzwań;

  • kreatywność, dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celu;

  • duże umiejętności interpersonalne, w szczególności pracy zespołowej;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie zajmującej pozycję lidera rynkowego;

  • możliwość rozwoju zawodowego i budowy ścieżki kariery w międzynarodowej grupie kapitałowej;

  • nowoczesne narzędzia pracy;

  • pracę od poniedziałku do piątku w równoważnym systemie czasu pracy – krótsze piątki;

  • miłą atmosferę i codziennie pyszną kawę.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Global Cosmed S.A. z siedzibą w Radomiu jest notowanym na GPW producentem artykułów kosmetycznych i chemii dla gospodarstw domowych oraz liderem międzynarodowej grupy kapitałowej. W portfolio grupy znajdują się takie marki jak: BOBINI, APART, SOFIN i KRET.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy