Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec ds. kluczowych klientów – branża OZE

ASAJ Elektrotechnika. Polska Sieć Handlowa.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Rozwijamy się dynamicznie i zwiększamy zatrudnienie w strukturach naszej firmy. W związku z tym poszukujemy osób do pracy stacjonarnej w handlu.

Jeśli jesteś osobą operatywną i aktywną w działaniu. Z łatwością prowadzisz rozmowy handlowe i obsługujesz komputer. Posiadasz doświadczenie w sprzedaży, w dystrybucji lub handlu hurtowym, a najlepiej w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

Dołącz do naszego zespołu i odpowiedz na ogłoszenie rekrutacyjne będziesz odpowiedzialny za:

- stacjonarna obsługa klientów biznesowych z branży elektrotechnicznej oraz OZE

- aktywne pozyskiwanie firm zajmujących się OZE

- nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami: elektroinstalatorzy, utrzymanie ruchu, firmy budowlane oraz opieka nad przypisanymi klientami

- - ofertowanie, sprzedaż, koordynacja dostaw, nadzorowanie należności

budowanie długotrwałych relacji z przydzielonymi klientami poprzez zaangażowanie w aktywności sprzedażowe

- aktywne wykorzystywanie działań marketingowych wspierających sprzedaż

- monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz poszukiwanie szans rozwoju sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży oraz w branży OZE będzie dodatkowym atutem

  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych: ilościowych i jakościowych

  • umiejętność budowania i utrzymania relacji z klientami

  • umiejętności negocjacyjne, wytrwałość w dążeniu do celu

  • wykształcenie min. średnie (preferowane elektryczne)

  • mile widziana znajomości produktów z branży OZE lub gotowość do poszerzania wiedzy w tym zakresie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, rodzinnej spółce o polskim kapitale

  • przyjazną atmosferę pracy w firmie z ponad 30-letnią historią

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • system premiowy - prowizja od sprzedaży + rozliczenie kwartalne

  • rozliczanie od marży wyfakturowanej net-net oraz zadań postawionych przez przełożonych

  • dużą samodzielność działania

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • konkursy

  • innowacyjne projekty i realizacja własnych pomysłów

  • opieka mentora

  • indywidualne ścieżki rozwoju

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • szkolenia branżowe

ASAJ Elektrotechnika. Polska Sieć Handlowa.

Jesteśmy polską firmą rodzinną z branży elektrotechnicznej, działającą na krajowym rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży: stacjonarnej oraz mobilnej o zasięgu ogólnopolskim, a także profesjonalną platformę internetową www.asaj.pl. Łącznie zatrudniamy ponad 300 pracowników, ekspertów w swoich dziedzinach. Stawiamy na rozwój naszej kadry, dlatego priorytetem są u nas awanse wewnętrzne oparte na ścieżkach kariery i systemie szkoleń. Dofinansowujemy pracownikom kursy oraz studia, aby podnosili swoje kwalifikacje. Opiekujemy się każdym nowym pracownikiem na wszystkich etapach wdrożenia w firmie. Szukamy osób ambitnych, pracowitych i rzetelnych.

Jeśli posiadasz te cechy, nie zwlekaj - prześlij do nas swoje CV.

Przewiń do profilu firmy