Oferta pracy

Handlowiec ds. Odnawialnych Źródeł Energii

Columbus Energy S.A.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne pozyskiwanie klientów,

  • Praca z klientem - w domu klienta, a także z klientem biznesowym,

  • Praca na samozatrudnieniu (ew. innej formie działalności biznesowej) lub na umowie zlecenie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży,

  • Samodyscyplina i silna motywacja do pracy,

  • Otwartość na sprzedaż nowych produktów w dziedzinie OZE,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

To oferujemy

  • Doskonale sprzedające się produkty OZE (fotowoltaikę, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki samochodowe)

  • Szyte na miarę szkolenia sprzedażowe i produktowe

  • „Know how” – wiemy jak to robić by odnieść sukces i zarobić doskonałe pieniądze

  • Wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych managerów

  • Przejrzysty system prowizyjny umożliwiający duże zarobki

  • Możliwość rozwoju, możesz zbudować swoją własną Agencje Sprzedaży OZE!

Columbus Energy S.A.

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli spełniasz te oczekiwania to jesteś właściwą osobą na wymagające stanowisko Handlowca w dziedzinie OZE.

Dołącz już teraz. Zapraszamy do współpracy!