Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1290 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Handlowiec ds. Rynku Zagranicznego

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2015-03-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SIPMA S.A.
    zatrudni na stanowisku:

    Miejsce pracy: Lublin

    Pracownicy SIPMA S.A. to osoby o dużym poczuciu odpowiedzialności, zaangażowani, innowacyjni w działaniu. Wielokrotnie jako pierwsi w Polsce wprowadzaliśmy nowe rozwiązania w polskim rolnictwie. Nieustannie ulepszamy nasze produkty, aby spełnić oczekiwania rolników w Polsce i za granicą.

    Wartości, którymi się kierujemy to:

    • Utożsamianie się z firmą, Zaangażowanie w jej rozwój, Entuzjazm w wykonywaniu zadań
    • Innowacyjność, Twórczość, Zdolność podejmowania inicjatyw
    • Pokora, Ambicja, Lojalność
    • Profesjonalizm, Odpowiedzialność, Kompetencje

    Poszukujemy pracowników chcących pracować zgodnie z naszymi wartościami.

    Obecnie SIPMA S.A. poszukuje kandydatów do realizacji strategii firmy w zakresie sprzedaży produktów GRUPY SIPMA.

    Zadania:

    • promocja, ocena rynku, planowanie i sprzedaż maszyn rolniczych
    • poszukiwanie nowych rynków zbytu na produkty GRUPY SIPMA

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem
    • poparte sukcesami doświadczenie w pracy handlowca
    • praktyczna znajomość technik sprzedaży
    • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B

    Ponadto od kandydatów oczekujemy:

    • dyspozycyjności
    • odpowiedzialności
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy

    Dodatkowymi atutami będą:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • uprawnienia agenta celnego
    • znajomość branży maszyn rolniczych

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • system świadczeń socjalnych

    Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, do dnia 7 kwietnia 2015 roku.

    Przesłanie nam swoich danych oznacza wyrażenie zgody na: przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji spółek GRUPY SIPMA (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97, o ochronie danych osobowych – Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.