Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Handlowiec ds. techniki cieplnej

KENO Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 08 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

pozyskiwanie klientów z zakresu: pompy ciepła, klimatyzacja, rekuperacja,  promienniki

 budowanie długoletnich i trwałych relacji z klientami

mailowa i telefoniczna obsługa klienta

ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

mile widziane doświadczenie w handlu techniką grzewczą

komunikatywność, otwartość na nowe rozwiązania oraz kreatywność

dokładność oraz dobra organizacja czasu pracy

samodzielność w działaniu

kultura osobista i dbałość o wysoką jakość obsługi klienta

Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego

To oferujemy

Umowę o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do poziomu wiedzy i realizacji zadań

Premie uzależnione od poziomu sprzedaży

Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

Niezbędne narzędzia pacy w tym samochód firmowy, laptop, telefon

Pracę z młodym, ambitnym zespołem

Udział w szkoleniach produktowych oraz technicznych poszerzających kompetencje

Pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie)

O nas

Firma Keno Sp. z o.o. jest liderem branży fotowoltaicznej. Wieloletnie doświadczenie w branży OZE pozwoliło firmie uzyskać stabilną pozycję dystrybutora na rynku i z powodzeniem utrzymywać najwyższy poziom obsługi swoich klientów, których grono cały czas się zwiększa. Klientami firmy KENO są firmy instalatorskie oraz sieci hurtowni elektrycznych. W ofercie firmy KENO poza systemami fotowoltaicznymi można znaleźć również m.in. pompy ciepła oraz kolektory słoneczne.